W Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Somatycznym naszej zamiejscowej placówki w Dzierżążnie, miniony dzień Święta Trzech Króli był niewątpliwie wyjątkowy.

Dzięki inicjatywie naszych psychologów i psychoterapeutów, którzy z sercem pełnym zaangażowania przebrali się za trzech mędrców, nasi pacjenci doświadczyli niezwykłej magii tego święta.

Atmosfera była pełna śmiechu, radości i wzruszeń, a nasi pacjenci nie kryli swojego zachwytu. Inicjatywa ta nie tylko wniosła radość do serc podopiecznych, ale również pokazała, że nawet w trudnych chwilach można stworzyć coś pięknego i niezwykłego.

Dla naszych pacjentów takie chwile są nieocenione. Pozwalają oderwać myśli od trosk związanych z chorobą, tworząc przy tym wspomnienia, które z pewnością będą cenne w ich codziennym życiu. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i zaangażowali się w tworzenie magicznych chwil dla naszych podopiecznych.

Relacja z tego wyjątkowego dnia dostępna jest na naszym profilu w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/SzpitalSpecjalistycznywKoscierzynie/videos