Niezwykła wizyta w bohatera bajki w szpitalu w Kościerzynie

Oddział Hospicjum i Oddział Rehabilitacji Dziecięcej odwiedził niezwykły przyjaciel najmłodszych – Sebastian Kozielski, znany w sieci jako "Marshall – Pies do zadań specjalnych”. Ten niezwykle charyzmatyczny młody człowiek poprzez swoje działania udowadnia, że każda okazja jest odpowiednia, aby czynić dobro. Zainspirowany kultową bajką „Psi Patrol” w przebraniu psiaka bohatera, odwiedza placówki i szpitale w całej Polsce, niosąc uśmiech pacjentom przebywającym w trudnych sytuacjach.

Ostatnio Pan Sebastian odwiedził pacjentów naszego hospicjum, a dziś zdecydował się rozweselić najmłodszych w Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej w Kościerzynie. Nasi mali pacjenci byli zachwyceni niezapomnianą wizytą "Marshalla". Przebrany bohater z bajki nie tylko umilał im czas, ale również rozdawał balony z helem, które zawsze wzbudzają ogromną radość wśród dzieci. Te chwile pełne uśmiechu i radości, na długo pozostaną w pamięci naszych podopiecznych.

Nie sposób nie docenić zaangażowania Pana Sebastiana Kozielskiego w szerzenie pozytywnych emocji i radości. Jego działania nie tylko przynoszą ukojenie i uśmiech dzieciom, ale również stanowią inspirację dla innych do podjęcia podobnych inicjatyw. W obliczu trudnych chwil, jakie przeżywają niektóre dzieci w trakcie hospitalizacji, odwiedziny "Marshalla" przynoszą światełko nadziei i dowód, że dobro zawsze znajduje drogę do serc najmłodszych.

Dziękujemy Panu Sebastianowi za pasje i serce, jakie wkłada w swoją misję. Jego wizyta na Oddziale Rehabilitacji dla Dzieci w Kościerzynie pozostawiła nie tylko uśmiechy na twarzach dzieci, ale również ogromną dawkę pozytywnej energii dla personelu medycznego. Dziękujemy serdecznie za działania skierowane w stronę naszych pacjentów, które niosą nadzieję i radość tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Jesteśmy wdzięczni, że "Marshall – Pies do zadań specjalnych" znalazł czas, by odwiedzić naszych pacjentów i sprawić, że ich dni stały się nieco bardziej kolorowe.