Ksiądz Wiesław Badaszek, Kapelan Kaplicy Szpitalnej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o., pragnie poinformować o uroczystym wydarzeniu zaplanowanym na jutrzejszą II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego.

Uroczystość odpustu w Kaplicy Szpitalnej. Msze Święte zostaną celebrowane o godzinach 7:15, 9:00 oraz 16:30, zgodnie z regularnym harmonogramem niedzielnych nabożeństw. Kazania w tym dniu wygłosił i sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. prał. Piotr Tisler.

Równocześnie pragnie poinformować, że liturgię o godz. 16:30  uświetni 15 osobowa Schola Parafii Barłożno, wzbogacając ją swoim harmonijnym śpiewem.

Serdecznie zachęca wszystkich Parafian oraz pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. do uczestnictwa w tych podniosłych nabożeństwach, aby wspólnie oddać cześć Miłosierdziu Bożemu oraz umocnić naszą wspólnotę wiary. Msza Święta będzie sprawowana również w intencji pracowników szpitala, w związku z obchodzonym Dniem Pracownika Ochrony Zdrowia.