Uroczyste Msze Święte w Kaplicy Szpitalnej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego

W Kaplicy Szpitalnej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o., w dniu wczorajszym, w II Niedzielę Wielkanocy, obchodziliśmy uroczystość Miłosierdzia Bożego, kończącą oktawę Świąt Wielkanocnych.

Podczas tego wyjątkowego dnia odprawione zostały uroczyste Msze Święte. Ksiądz Prałat Piotr Tisler wygłosił kazanie okolicznościowe podczas nabożeństw o godzinach 7:15 oraz 9:00. Natomiast Mszę o godzinie 16:30 celebrował Ksiądz Marian Knuth. Oprawę muzyczną przygotowała schola z Parafii Barłożno.

W trakcie tych modlitw gorąco modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla pacjentów i pracowników naszego szpitala. Szczególnie pamiętaliśmy także o zmarłych pracownikach, którzy przez 25 lat istnienia placówki oddali się służbie człowiekowi cierpiącemu - przekazał ks. Wiesław Badaszek Kapelan Kaplicy Szpitalnej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.