III spotkanie w ramach cyklu „Na luzie przy kawie”

Zapraszamy wszystkich pacjentów Poradni Onkologicznej i Oddziału Onkologii Klinicznej na wyjątkowe wydarzenie w ramach cyklu spotkań pn. "Na Luzie przy Kawie"! W dniu 25 kwietnia 2024 roku, w Oddziale Onkologii Klinicznej, będą mieli Państwo okazję, aby zadbać o ZDROWE STOPY.

Leczenie przeciwnowotworowe wiąże się z powikłaniami w obrębie skóry i paznokci. Konsultacja podologiczna, umożliwi poprawę ich kondycji oraz złagodzi nieprzyjemne objawy. Przy współpracy z Panią Magdaleną Jaszul specjalistką podologii przygotowaliśmy dla Państwa specjalne spotkanie, które pozwoli przybliżyć naszym pacjentom tajniki podologicznej pielęgnacji w trakcie leczenia onkologicznego.

Rozpoczniemy od wykładu, który dostarczy uczestnikom spotkania cennych informacji na temat najczęstszych problemów skóry stóp i paznokci występujących u pacjentów poddawanych terapii przeciwnowotworowej. Wyjaśnimy jakie zmiany mogą wystąpić oraz jak skutecznie poradzić sobie z tymi wyzwaniami w codziennej pielęgnacji.

Następnie, aby jeszcze bardziej spersonalizować nasze podejście do Państwa potrzeb, zapewnimy możliwość skorzystania z indywidualnych porad podologicznych ze specjalistą. Pani Magdalena, będzie gotowa odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i udzieli cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp i paznokci w trakcie leczenia onkologicznego.

Nie należy bagatelizować znaczenia zdrowych stóp. Zapraszamy, aby dołączyć do nas i 25 kwietnia 2024r. o godz. 10.00, dowiedzieć się więcej na temat zdrowych stóp oraz otrzymać profesjonalną pomoc w trosce o komfort i dobre samopoczucie.

Warto zadbać o stopy, bo każdy krok ma znaczenie w drodze do zdrowia i odzyskania sił!

III spotkanie na luzie przy kawie plakat 1