Wsparcie Hospicjum przez hojnych darczyńców

Hospicjum Stacjonarne Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie zawsze może liczyć na wsparcie ludzi o dobrym sercu, dla których, podobnie jak dla nas, hospicjum to również życie.

Kolejny raz kościerskie Hospicjum otrzymało cenne wsparcie od osoby prywatnej, lokalnego społecznika i przyjaciela Hospicjum. Pani Sonia, która nie ukrywa, że nasze hospicjum jest bliskie jej sercu, postanowiła wesprzeć naszą misję i przekazać na potrzeby Hospicjum Stacjonarnego dwa medyczne koncentratory tlenu. Ta hojna darowizna, o wartości ponad 5.500,00 zł, stanowi nieocenioną pomoc dla naszego personelu medycznego.

Pani Sonia, pracująca na co dzień jako stomatolog, doskonale rozumie, jak ważne są te urządzenia w codziennej opiece nad pacjentami chorującymi na nieuleczalną nie poddającą się leczeniu przyczynowemu postępującą chorobę nowotworową, sprawowaną zazwyczaj w terminalnej jej fazie. Medyczne koncentratory tlenu są niezastąpionym narzędziem w opiece nad osobami z problemami oddechowymi, zapewniając im odpowiednie stężenie tlenu, co przyczynia się do ich komfortu i poprawy jakości życia.

Darczyńcy, tacy jak Pani Sonia, których serce, zaangażowanie, hojność, wrażliwość i wsparcie przyczyniają się do podniesienia standardu opieki, którą możemy świadczyć naszym podopiecznym To wzruszające gesty solidarności społecznej, które dają wyraz wspólnej troski o innych i są nieocenionym wsparciem dla personelu medycznego w realizacji ich misji opieki nad chorymi. To wzruszające gesty solidarności społecznej, które dają wyraz wspólnej troski o innych i są nieocenionym wsparciem dla personelu medycznego w realizacji ich misji opieki nad chorymi.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za ich hojność i zaangażowanie. Dzięki wsparciu osób z sercem skierowanym w naszą stronę, możemy jeszcze lepiej realizować naszą misję "By zawsze służyć pomocą", wiedząc, że jesteście z nami w trosce o naszych podopiecznych. Dziękujemy!