Drukuj
W dniu 25.06.2022r. we Wdzydzach odbył się "Rejs z Ekspertem"
 
Wydarzenie zostało zorganizowane przez dr hab. n. med. Wojciecha Makarewicza, który jest przewodniczącym Oddziału Gdańskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, jednocześnie pełniącym funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.

Gościem specjalnym był prof. dr hab. n. med. Andrzej Budzyński Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - wybitny specjalista w zakresie chirurgii ogólnej. Bazując na obszernym materiale wideo ekspert dzielił się własnymi doświadczeniami - jak skutecznie uniknąć powikłań w chirurgii.

Specjaliści z całego województwa pomorskiego opowiadali o własnych doświadczeniach, jakie spotkały ich w ramach praktyki lekarskiej. Poddawanie wnikliwej analizie konkretnych nietypowych przypadków oraz wymiana doświadczeń, pozwala na podnoszenie wiedzy i umiejętności zespołów chirurgicznych, tym samym zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów.
 
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Mówili o tym:
https://koscierzyna.naszemiasto.pl/koscierzyna-lekarze-ze-szpitala-specjalistycznego-w/ar/c14-8885625
https://koscierski.info/artykul/prof-andrzej-budzynski/1324809
 
Odsłony: 187