W tym trudnym czasie liczy się każde dobre serce

Mając świadomość olbrzymich wyzwań stawianych przed personelem medycznym Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o., w związku z koniecznością zapewnienia opieki  również osobom zakażonym koronawirusem SARS-COV-2, gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę środków ochrony osobistej oraz sprzętu medycznego dedykowanego przeciwdziałaniu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

W kwestiach związanych z ustaleniem szczegółów przekazania darowizn rzeczowych prosimy kontaktować się z Sekretariatem Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

sekretariat [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl

Pełnomocnikiem ds. marketingu Martą Lorek

marta [DOT] lorek [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl

tel. 58 686 01 11

Dodatkowo w związku z działaniami przeciw COVID-19 Szpital posiada konto bankowe, na które można przekazywać środki na walkę z epidemią.

PKO BP SA Kod BIC (Swift) BPKOPLPW

PL 42 1020 1811 0000 0602 0362 3733

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. ul. Piechowskiego 36, 83-400 Kościerzyna

Za wszystkie dowody wsparcia jakie od Państwa otrzymujemy jesteśmy wdzięczni! Dzięki Państwu łatwiej nam będzie zadbać o bezpieczeństwo pacjentów oraz naszego personelu. W tym trudnym czasie liczy się każde dobre serce.

Bardzo dziękujemy!❤️