Od dnia 05.08.2021r. Punkt Szczepień p/Covid-19 znajduje się w Izbie Przyjęć w pomieszczeniach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Z uwagi na zwiększone zainteresowanie szczepionkami firmy Pfizer oraz jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson, aktualnie szczepienia odbywają się przy uzyciu w/w szczepionek.

Rejestracji na szczepienia można dokonać na kilka sposobów:

• za pośrednictwem całodobowej infolinii 989 lub 22 62 62 989
  • online przez Internetowe Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie
  • zgłaszając się telefonicznie do punktu szczepień (B) w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. tel. 58 686-00-25 od poniedziałku do piątku 8:00-15:00
Uprzejmie prosimy o przybycie do punktu szczepień w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.  Podczas oczekiwania prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Należy:
  • zachować dystans od innych osób czekających na szczepienie, co najmniej 1,5 metra,
  • założyć maseczkę w taki sposób, aby zakrywała usta i nos,
  • zdezynfekować ręce po wejściu do punktu szczepień.

B punkt szczepień.png

Na zdjęciu: mapa Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. z zaznaczoną lokalizacją Punktu Szczepień p/Covid-19 (B)