Do tej pory z pomocy w ramach Ośrodków w naszych placówkach skorzystało blisko 3000 pacjentów.

W ostatnim czasie w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. w placówce w Dzierżążnie gościliśmy z wizytą Panią Agnieszkę Kapałę-Sokalską marszałkini województwa pomorskiego.Podczas spotkania została podsumowana dotychczasowa praca Ośrodków Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w obu naszych placówkach. Zwrócono szczególną uwagę na potrzeby społeczne i związaną z tym konieczność dalszej realizacji wsparcia dzieci i młodzieży z problemami z obszaru zdrowia psychicznego w zakresie funkcjonowania Ośrodków.

Od momentu uruchomienia (01.04.2021r.) z pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej w ramach pracy Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Placówce w Kościerzynie oraz Dzierżążnie skorzystało  2987 osób. 

W ośrodku pacjenci otrzymają opiekę wykwalifikowanej kadry psychologów, terapeutów środowiskowych oraz psychoterapeutów w zakresie porad psychologiczno-diagnostycznych, psychoterapii zarówno indywidualnej, grupowej jak i rodzinnej. Ponadto prowadzone są sesje wsparcia psychospołecznego oraz wizyty środowiskowe.

Posiadamy bliskie terminy wizyt i zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty do kontaktu z Ośrodkiem:

Placówka Kościerzyna:

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

📪ul. Piechowskiego 36

83-400 Kościerzyna

☎️Sekretariat +48 58 686 07 80

📧e-mail pdim [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. Placówka w Dzierżążnie

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

📪ul. Szpitalna 36

83-332 Dzierżążno

☎️sekretariat +48 58 687 19 31

📧e-mail pdim.placowka@szpita