23.03.2022 - bezpłatne badania w ramach profilaktyki raka piersi.

Z uwagi na dużą liczbę pacjentek zapisanych na bezpłatne badania w ramach profilaktyki raka piersi w ramach Białej Środy informujemy, że lista wolnych miejsc się już zapełniła. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie badaniami profilaktycznymi, jest to dla nas ważny sygnał dotyczący potrzeb Pań. O kolejnych edycjach wydarzenia będziemy informować na naszej stronie. Prosimy o śledzenie komunikatów.

..........................................................................................................................

Szanowne Panie,

zapraszamy do udziału w akcji profilaktycznej – BIAŁA ŚRODA.

Idea badań przesiewowych polega na tym, że kierowane są one do osób zdrowych, które nie mają objawów choroby, w celu wykrycia nowotworu lub stanu przednowotworowego. Możliwość konsultacji w ramach Białej Środy mają Panie, których to będzie pierwsza wizyta w ramach poradni onkologicznej oraz które nie były wcześniej diagnozowane i leczone z powodu nowotworu piersi o charakterze złośliwym.

Przy wczesnym wykryciu zmian nowotworowych dajemy sobie szanse na wyleczenie. Dlatego tak ważne są badania profilaktyczne. Skuteczna terapia zależy od tego jak wcześnie uda się wykryć nowotwór rozpocząć leczenie. Niestety w powiecie kościerskim zaobserwowano wzrost zaawansowanych przypadków raka piersi.

23.03.2022r. w Poradni Onkologicznej (I piętro- przed Oddziałem Onkologi Chemioterapii Dziennej) będą realizowane badania w ramach profilaktyki raka piersi. Dr n. med. Piotr Plecka onkolog kliniczny będzie przyjmował pacjentki od godz. 8.00-13.00. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do rejestracji pod nr tel 58 686 01 00

W razie konieczności lekarz skieruje pacjentkę do dalszej diagnostyki w celu potwierdzenia lub eliminacji wykrycia ewentualnych zmian w piersiach, przez wykwalifikowany personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem, w nowoczesnej pracowni, przy użyciu wysokiej jakości, cyfrowego aparatu do diagnostyki piersi.

Rejestracja telefoniczna (w godz. 08.00-18.00): 58 686 01 00

Materiał Promocyjny - Biała Środa