W dniu 23.03.2022r. podpisano umowę dotacji celowej z przeznaczeniem na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie pomieszczeń po byłej pralni i kuchni na potrzeby Hospicjum Stacjonarnego-Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o.”

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. prowadzi budowę nowoczesnego i w pełni dostosowanego do potrzeb osób terminalnie chorych i ich rodzin Hospicjum Stacjonarnego. Gmina Nowa Karczma przekazała na ten cel kwotę 71.000,00zł.

Podpisanie umowy dotacji celowej
Podpisanie umowy dotacji celowe
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Relacja z przebiegu wizyty dostępna jest na naszym profilu w mediach społecznościowych: https://fb.watch/bYcnzPNI1h/

Gorąco zachęcamy do włączenia się w zbiórkę. Dzięki wspólnej mobilizacji będziemy mogli stworzyć miejsce, dostosowane do potrzeb pacjentów hospicyjnych i Ich rodzin. W tym celu zostało utworzone specjalne konto dedykowane wsparciu na rzecz realizacji zadania pn.” Dostosowanie części pomieszczeń parteru w budynku po byłej pralni i kuchni szpitalnej na potrzeby Hospicjum w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.".

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o.
ul. A.Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna