Starostwo Powiatowe w Kościerzynie przekazało dary dla potrzebujących wsparcia Pań rodzących w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.
 
W ostatni czasie mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Powiat Kościerski - Serce Kaszub w związku z podpisaniem umowy dotacji celowej na budowę Hospicjum Stacjonarnego. Podczas wizyty mogliśmy zobaczyć również zmiany zachodzące w Oddziale Położniczo-Ginekologiczny z P/O Patologii Ciąż. To była też świetna okazja, aby porozmawiać z wieloletnim praktykiem-Panią Dorotą Dopierała-Górni Położną Oddziałową, o zaobserwowanych potrzebach mam rodzących w naszym Szpitalu.
 
W odpowiedzi na potrzeby mieszkanek naszego regionu Pani Alicja Żurawska starosta kościerski postanowiła przekazać artykuły, które w razie konieczności pozwolą zabezpieczyć pierwsze potrzeby dziecka. Reakcja była natychmiastowa. Do Szpitala dostarczono 8 wypełnionych po brzegi kartonów, w których znajdowały się kocyki, ubranka, artykuły higieniczne i pielęgnacyjne, pampersy, mleka itd. To ogromne wsparcie, z którego z pewnością skorzysta wiele potrzebujących mam.
 
Dziękujemy serdecznie!
277470482 264255932574087 7040937249130302308 n
Na zdjęciu: od lewej Pani Dorota Dopierała-Górni Położna Oddziału Położniczo-Ginekologicznego z P/O Patologii Ciąż, Pani Alicja Żurawska Starościna Powiatu Kościerskiego. Zdjęcie wykonane podczas przekazania darów na rzecz kobiet rodzących w kościerskim szpitalu wymagających dodatkowego wsparcia.