Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. systematycznie dokonuje wymiany łóżek i szafek przyłóżkowych.

W ostatnim czasie dzięki wsparciu Fundacji LPP zostało zakupionych 50 szafek przyłóżkowych. W 2021r. inicjatywę Szpitala wsparł również lokalny przedsiębiorca Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana. Nowe szafki przyłóżkowe cechuje wysoka estetyka jak również funkcjonalność.

Także podczas hospitalizacji pacjenci nie rozstają się z małymi, osobistymi przedmiotami dnia codziennego. Okulary do czytania, telefon, ładowarka – to niezbędne przedmioty, na które warto znaleźć odpowiednie miejsce, dlatego szafki przyłóżkowe muszą być w pełni dostosowane do potrzeb pacjentów. Funkcjonalność ma dla pacjentów ogromne znaczenie. To nie tylko wygodna, bezpieczna i łatwo dostępna przestrzeń do przechowywania przedmiotów pacjentów, dzięki możliwość regulacji szafki pełnią funkcję stolików ułatwiając np. spożywanie posiłków czy czytanie książek lub czasopism.

Estetycznie wyglądająca ale przede wszystkim użyteczna szafka przyłóżkowa na pewno umili i ułatwi pacjentom pobyt w szpitalu, pozwalając czuć się swobodnie. Dziękujemy darczyńcom za wsparcie naszych działań i współdziałanie w zakresie poprawy komfortu pobytu w szpitalu.

W ramach programu „Utworzenie na bazie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Ośrodka precyzyjnej diagnostyki i efektywnego leczenia chorób cywilizacyjnych – etap I w 2021r. zakupionych z udziałem wkładu własnego Spółki zostało 167 nowoczesnych łóżek szpitalnych.

Wszystkie meble, łóżka i szafki przyłóżkowe muszą być przystosowane do opieki nad pacjentami o różnych potrzebach i spełniać wszystkie wymagania z zakresu higieny, łatwości obsługi i mobilizacji pacjentów. Zgodnie z przyjętą polityką podnoszenia jakości wciąż udoskonalamy wewnętrzne procedury funkcjonowania szpitala oraz inwestujemy w nowy sprzęt, aby podnieść komfort pobytu w szpitalu i umożliwić pacjentom jak najszybszy powrót do zdrowia.

Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej realizacja
szafki zakupione dzięki wsparciu Fundacji LPP
Wsparcie Fundacji LPP
Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej
Oddział Chorób Wewnętrznych
Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6