1.06.2022r. pogoda w Kościerzynie była kapryśna, jednak na twarzach naszych małych podopiecznych widzieliśmy tylko szeroki uśmiech.
To był wyjątkowy DZIEŃ DZIECKA w kościerskim szpitalu!

Na początek odwiedziliśmy Oddział Położniczo-Ginekologiczny, gdzie Zarząd wraz z Dyrekcją składał gratulacje i życzenia najmniejszym naszym podopiecznym oraz Ich szczęśliwym Mamom.

Niespodzianki czekały również w Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, która była czynna do późnych godzin wieczornych przyjmując małych pacjentów potrzebujących pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Z okazji Ich święta wydawane były specjalne recepty na uśmiech do zrealizowania na miejscu.

Oddział Pediatryczny i Oddział Rehabilitacji Dziecięcej odwiedziliśmy razem z Panią Alicją Żurawską starostą kościerskim, ks. Wiesławem Badaszkiem oraz przedstawicielami Firmy Repiński - Market Narzędziowy & Skład Budowlany. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Personel Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej przygotował konkursy, quizy, gry, zabawy i animacje, które całkowicie pochłonęły dzieci w zabawie. Pracownicy Działu Technicznego w ramach niespodzianki dla nas wszystkich przygotowali własnoręcznie wykonane latawce.

Wyjątkowym gościem był bohater jednej z ulubionych bajek naszych podopiecznych. Dzięki animatorom Iniemamocni - mobilne animacje dla dzieci trójmiasto i okolice odwiedził nas Chase z Psiego Patrolu.

Dzieci otrzymały również dyplomy i specjalne upominki przygotowane przez Zarząd Szpitala, Powiat Kościerski - Serce Kaszub, Caritas Diecezji Pelplińskiej, Firmę Repiński oraz Iniemamocni.
Oddział Pediatrii
Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży