szkolenie przy użyciu robota da Vinci

Robot da Vinci to przedłużenie ręki chirurga. Zabiegi operacyjne z użyciem robota da Vinci znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny np. urologii, chirurgii, ginekologii, kardiologii czy laryngologii.

W dniu 27.10.2022r. w sali konferencyjnej odbyło się szkolenie personelu medycznego Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. przy użyciu Robota da Vinci. W związku z pełnieniem funkcji wysokospecjalistycznego podmiotu leczniczego, szczególną uwagę zwracamy na to, aby naszym atutem była doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów. Zgodnie z przyjętą polityką podnoszenia jakości świadczeń jednym z nierozłącznych jej elementów jest przeprowadzanie warsztatów oraz szkoleń naszego personelu zarówno organizowanych w ramach wewnętrznych struktur szpitala jak i przez firmy zewnętrzne.