Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszym szpitalu odbyło się wyjątkowe przedsięwzięcie. Pacjentki będące w trakcie chemioterapii, miały szansę uczestniczyć w specjalnych warsztatach makijażu, które poprowadziły profesjonalne wizażystki.
Jednym z problemów dotykających kobiety będące w trakcie chemioterapii są wypadające włosy, ale tu z pomocą przychodzą peruki, chustki, czapki. Natomiast bardzo często nierozwiązanym problemem pozostają wypadające brwi i kłopot z właściwym ich narysowaniem, aby wyglądały naturalnie.

Brwi to bardzo istotny element twarzy, a żeby móc je w odpowiedni sposób narysować, potrzebna jest wiedza i praktyczne umiejętności. I tu z inicjatywą poprowadzenia specjalnych warsztatów makijażu wyszła profesjonalna wizażystka, Pani Sandra, która wspólnie z koleżanką, postanowiła poświęcić czas na nauczenie naszych pacjentek profesjonalnego makijażu.

Efekty okazały się znakomite, a pacjentki bardzo szczęśliwe.

Warsztaty odbyły się w naszym szpitalu, a wsparcie sponsorskie zapewniła firmy: NAM oraz Home nad You. Serdecznie dziękujemy.