Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Marzena Mrozek Prezes Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie oraz ks. Wiesław Badaszek kapelan Szpitala zostali nominowani do tytułu "Osobowość Roku 2022" odpowiednio w kategorii "Biznes" oraz "Działalność społeczna i charytatywna".

Kapituła doceniła działania Pani Prezes polegające na przeprowadzeniu wielu inwestycji, takich jak termomodernizacja szpitala czy przeniesienie i otwarcie nowego hospicjum oraz nieocenione wsparcie ze strony księdza Wiesława Badaszka udzielane pacjentom zakażonym SARS-CoV-2.

Bardzo dziękujemy Kapitule za to wyróżnienie!

Plebiscyt prowadzony jest w regionie pomorskim przez „Dziennik Bałtycki" i „Głos dziennik Pomorza”, a w całej Polsce przez wszystkie dzienniki regionalne Polska Press Grupy i serwis Strona Zdrowia. Laureaci wyłaniani są stopniowo, na przestrzeni regionów: w każdym mieście i powiecie, na szczeblu wojewódzkim, aż w końcu w wielkim finale ogólnopolskim.

Nominacja Wieslaw Badaszek