W dniu 20.12.2023 Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. przygotował tradycyjne spotkanie wigilijno-opłatkowe dla zespołów administracyjnych oraz symboliczny poczęstunek dla wszystkich dyżurujących pracowników.

W wyjątkowym okresie grudnia, miesiąca pełnego magii świąt pracownicy szpitala spotykają się na wigiliach pracowniczych, co sprzyja budowaniu ducha świąt i zespołu. Tradycja spotkań opłatkowo-wigilijnych, praktykowana w zespołach, w spotkaniach kadry zarządzającej oraz administracji, ma na celu nie tylko celebrowanie świątecznej atmosfery, ale także umożliwienie wspólnego podsumowania roku oraz zacieśnienia więzi.

Spotkanie zespołu administracji, przesiąknięte magią Świąt Bożego Narodzenia, stanowiło chwilę refleksji nad wspólnymi osiągnięciami oraz było okazją do podziękowań dla pracowników administracyjnych za ich nieoceniony wkład w codzienne funkcjonowanie szpitala i tworzenie środowiska opieki zdrowotnej, w którym pacjent zawsze jest priorytetem.

W trakcie gestu łamania opłatkiem wszyscy uczestnicy mieli okazję podziękować sobie nawzajem za trud wkładany w rozwój i funkcjonowanie szpitala i życzyć wszystkiego co najlepsze. Ks. Wiesław Badaszek Kapelan Szpitala wprowadził do spotkania ducha Świąt Bożego Narodzenia, odczytując fragment Pisma Świętego i prowadząc wspólne kolędowanie. Spotkanie zakończono życzeniami świątecznymi oraz pomyślnością w nadchodzącym Nowym Roku.

Zarząd Szpitala przygotował również symboliczny poczęstunek wigilijny dla wszystkich dyżurujących pracowników, który został przekazany na poszczególne oddziały szpitala. Zarząd wraz z Dyrekcją, na czele z Prezesem Zarządu Marzeną Mrozek i Wiceprezesem Zarządu Mariuszem Hulińskim, spotkał się z personelem oddziałów i złożył życzenia pracownikom i pacjentom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37