Zapraszamy do nowej Poradni POZ w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie!

W trosce o zdrowie naszych pacjentów, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie poszukuje wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z zakresu pediatrii do współpracy w nowopowstałej poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, który już teraz świadczy kompleksową opiekę zdrowotną dla mieszkańców miasta i regionu! W chwili obecnej w ramach POZ przyjmuje 3 lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej. W przeciągu miesiąca do naszej przychodni zarejestrowało się już ponad 200 pacjentów.

Przychodnia działa w ramach szpitala na ul. Piechowskiego 36, w głównym budynku na parterze.
Dzięki sąsiedztwu poradni specjalistycznych i oddziałów szpitalnych mamy możliwość zapewnienia naszym pacjentom kompleksowej opieki medycznej, umożliwiając skoordynowane i szybkie działania w przypadku potrzeby specjalistycznych konsultacji, badań diagnostycznych czy interwencji chirurgicznych. To środowisko sprzyja również skróceniu czasu oczekiwania pacjentów na wszelkie formy pomocy medycznej, tworząc efektywną sieć współpracy pomiędzy różnymi dziedzinami medycyny oraz ułatwiając dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Placówka jest dostosowana do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Parking znajduje się bezpośrednio przy wejściu do budynku szpitala.

-Bezpośrednie sąsiedztwo przychodni specjalistycznych i zakładów diagnostyki pozwala na skrócenie czasu oczekiwania pacjentów na pomoc specjalistyczną oraz możliwości badań morfologii i crp w trakcie wizyty pacjenta.- podkreśla Lek. Magdalena Siodelska - specjalista medycyny rodzinnej

419450360_1117084179465384_6968257113291732792_n
419370163_586452793682618_2750516421707029768_n
419669862_401773528987607_7090898521255341110_n
419825004_2169346303429377_4304409382638943987_n
1 2 3 4

Nowoczesne wyposażenie gabinetów, gabinet konsultacyjny, gabinet zabiegowy, rejestracja, poczekalnia, zaplecze personelu i węzły sanitarne, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, stanowią nie tylko infrastrukturalne fundamenty naszej nowej przychodni, lecz również kluczowe elementy, które sprawiają, że praca w naszym szpitalu staje się niezwykle atrakcyjna dla przyszłych zatrudnianych pracowników. Dzięki temu zapewniamy naszym lekarzom nie tylko nowoczesne narzędzia i sprzęt do pracy, ale także komfortowe i przyjazne środowisko, sprzyjające skoncentrowanej opiece nad pacjentami. To wszystko w połączeniu z efektywną organizacją pracy oraz możliwościami rozwoju zawodowego sprawia, że dołączenie do naszego zespołu to szansa na rozwój kariery w dynamicznie rozwijającej się jednostce, która stawia na innowacyjność, dbałość o pacjenta i zespół specjalistów pracujących wspólnie w imię zdrowia społeczności lokalnej.

-Szpital zaprasza do współpracy lekarzy specjalistów w zakresie pediatrii. Gwarantujemy dogodną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, urlopy szkoleniowe, benefity pozapłacowe i pracę w dynamicznie rozwijającej się jednostce i współpracę z wysoko wykwalifikowanym interdyscyplinarnym zespołem– tłumaczy Z-ca Dyrektora ds.med. w zak. opieki ambulatoryjnej i podstawowej opieki zdrowotnej - lek. Maciej Gostkowski

Oferta Pracy dla Lekarzy Pediatrii:

- Praca w interdyscyplinarnym zespole specjalistów lekarzy, fizjoterapeutów i psychologów dziecięcych.
- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Elastyczne godziny pracy, umowa zlecenie lub kontrakt.

- Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz urlopy szkoleniowe.

- Benefity pozapłacowe i praca w dynamicznie rozwijającej się jednostce.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Zainteresowanych lekarzy ze specjalizacją z Pediatrii lub w trakcie specjalizacji Pediatrycznej prosimy o kontakt telefoniczny z Maciejem Gostkowskim, Zastępcą Dyrektora ds. Medycznych w zakresie poradni specjalistycznych i POZ, pod numerem +48 686 01 23. CV można przesyłać na adres mailowy rekrutacja [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl.

Oferujemy możliwość pracy z wykwalifikowanym zespołem w dynamiczne rozwijającym się środowisku. Dołącz do nas już teraz!

Oferta ważna od 10.01.2024 do odwołania. Dziękujemy za zainteresowanie i czekamy na Twoje zgłoszenie!