Bernadka i Łukasz - rozpoczęli swoją małżeńską drogę przez życie, zaledwie kilka dni temu! Nowożeńcy postanowili rozpocząć swoje wspólne życie od czegoś wyjątkowo wzruszającego i dobrego.
Zamiast tradycyjnych kwiatów i prezentów dla nich samych, poprosili weselnych gości o przygotowanie niespodzianek dla hospitalizowanych dzieci. Wczoraj ta niezwykła para odwiedziła nasz szpital i przekazała prezenty dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego i Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej. Nie obyło się bez wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy Wam za tak piękną inicjatywę, kreatywność, nieocenione wsparcie i hojność gości weselnych. Dzięki Wam będziemy mogli przekazać wiele radości i uśmiechu naszym małym pacjentom.

Zarząd Szpitala wraz z Pracownikami z całego serca życzy, by Wasze wspólne życie było pełne miłości, radości i zdrowia, a dobroć, którą okazujecie innym, aby zawsze do Was wracała.