Pani Magdalena Jaszul , specjalista zajmujący się zdrowiem i komfortem stóp, odwiedziła naszą placówkę, by podzielić się swoim doświadczeniem z zakresu pielęgnacji stóp i prawidłowego podcinania problematycznych paznokci.

Mimo napiętego grafiku, Pani Magdalena, doświadczonej podolożka z MJ Nails w Kościerzynie natychmiastowo zareagowała na prośbę pracowników Hospicjum Stacjonarnego i przeprowadziła konsultacje podologiczne. Dzieliła się swoją wiedzą z pracownikami Hospicjum i pomogła naszym pacjentom, którzy doświadczają problemów z obolałymi stopami i zdeformowanymi, wkręcającymi paznokciami.

Hospicjum to miejsce, do którego trafiają pacjenci w zaawansowanym stadium choroby nowotworowej, doświadczając silnych dolegliwości fizycznych. Tutaj każdy aspekt doświadczenia pacjenta jest brany pod uwagę, a wszelkie działania podejmowane są w celu przynoszenia im ulgi i zapewnienia godności w ostatnich dniach życia. W tym kontekście pomoc Pani Magdy w pielęgnacji obolałych stóp naszych pacjentów była niezwykle cenna. Nawet najmniejsze działania mające na celu złagodzenie dyskomfortu stają się niezwykle istotnym elementem opieki paliatywnej.

Dlatego też zaangażowanie profesjonalistów, w udzielanie wsparcia w tak delikatnych kwestiach jak pielęgnacja stóp, jest niezwykle istotne dla kompleksowej opieki nad pacjentami Hospicjum.
Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Jaszul za pomoc w dbaniu o zdrowie stóp pacjentów, fachowość i serce włożone w pracę na rzecz innych. Dziękujemy za wspólną troskę o dobro naszych podopiecznych.