Wyjątkowa okazja do doświadczenia nowoczesnych i rewolucyjnych technologii pielęgnacyjnych.

Wczorajsze wydarzenie "Dzień Kobiet w Sercu Kaszub", zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, przyciągnęło kobiety z całego regionu. Panie miały okazję uczestniczyć w spotkaniu poświęconemu zdrowiu i urodzie. Gwiazdą wydarzenia była Ewa Błachnio, artystka kabaretowa, dostarczyła sporą dawkę humoru.

Hasło tegorocznego spotkania brzmiało "Dla ciała i dla ducha". Z tej okazji Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. przygotował dla Pań specjalne niespodzianki. Uczesniczki spotkania miały szansę wygrać 20 voucherów na zabiegi w nowoczesnym Zakładzie Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o..

"Podarunkowe vouchery" upoważniają do zabiegu z użyciem zaawansowanej technologii Indiba, umożliwiającej modelowanie i ujędrnianie ciała za pomocą fal radiowych, która cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym Zakładzie Rehabilitacji. Zabieg Indiba Beauty Care, promowany z okazji Dnia Kobiet, korzysta z fal radiowych o częstotliwości 448 kHz, znanych z medycyny regeneracyjnej. Oferuje głęboką regenerację komórek, poprawę krążenia, redukcję cellulitu oraz rewitalizację skóry. Wskazania do zabiegu obejmują zmarszczki, worki pod oczami, utratę jędrności skóry twarzy i ciała, opadające pośladki i biust, cellulit, rozstępy oraz blizny pooperacyjne.

Całe wydarzenie było dedykowane wyjątkowym kobietom, oferując im tylko to, co najlepsze.