Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o. o. poszukuje doświadczonego lekarza!

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, medycyny ogólnej, chirurgii ogólnej, geriatrii lub gerontologii, to ta oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy lekarza na dyżury w naszym Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Placówce w Dzierżążnie, co jest doskonałą okazją dla tych osób, które chcą pracować w bliskiej odległości od Trójmiasta.

Oferujemy:
✅ Interesującą pracę w dynamicznym środowisku medycznym.
✅ Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.
✅ Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres: rekrutacja [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl lub skontaktuj się pod numerem telefonu: 586860123.

🏥 Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. stale się rozwija i tworzy nowe możliwości na rynku pracy. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm w trosce o pacjentów, dlatego pragniemy poszerzyć grono pracowników tworzących to miejsce. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, by razem z nami zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne w województwie pomorskim, odezwij się do nas!

Aktualnie prowadzimy również rekrutację na stanowiska takie jak:
✅diagnosta laboratoryjny, młodszy asystent, technik analityki medycznej
✅Inspektor Działu Zaopatrzenia
✅Konserwator
✅Lekarz SOR i/lub ZRM

DOŁĄCZ DO NAS !
Dołącz do naszej misji dbania o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów 🩺💙