Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o. o. zaprasza do współpracy neurologopedów.

Jako dynamicznie rozwijająca się placówka, stale poszerzamy możliwości na rynku pracy. Nasz priorytet to rozwój oraz profesjonalizm, a przede wszystkim troska o naszych pacjentów. Dlatego też stale poszukujemy specjalistów i osób chętnych, aby dołączyć do naszego zespołu by razem z nami dbać o bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców północno-centralnej części województwa pomorskiego.

Aktualnie trwa rekrutacja i poszukujemy NEUROLOGOPEDY. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość współpracy z interdyscyplinarnym zespołem medycznym, co stanowi nie tylko wsparcie dla naszych pacjentów, ale także ogromną szansę rozwoju. Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość podjęcia pracy na dogodnych warunkach w ramach umowy o pracę, kontraktu lub zlecenia.

Jeśli jesteś magistrem neurologopedii i posiadasz doświadczenie w neurologopedii, neurologodiagnozie oraz neurologorehabilitacji wczesnodziecięcej, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków obejmuje diagnozę i rehabilitację neurologopedyczną, pracę w interdyscyplinarnym zespole psychologów, logopedów, terapeutów zajęciowy oraz współpracę z lekarzami, pielęgniarkami i fizjoterapeutami.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 586860123.
Dołącz do naszej misji dbania o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów zgodnie z naszą misją „By zawsze służyć pomocą”!