27 maja, w rocznicę odkrycia kodu genetycznego, przypada Dzień Diagnosty Laboratoryjnego. W tym roku świętowaliśmy po raz szósty w Polsce.

Za pełną profesjonalizmu i wysokiej jakości pracę dziękowała zespołowi Anna Pałubicka, kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej z Bankiem Krwi. Prezes szpitala oraz grono dyrektorów do podziękowań dołączyło też życzenia uśmiechu, życzliwości, partnerstwa w pracy. Wyniki badań opracowywane w zakładzie stanowią w 80% podstawę trafnej diagnozy, a wykonuje je grupa osób, która nie jest widoczna dla pacjentów. Korzystamy z ich pracy, a często nawet nie mamy okazji powiedzieć zwykłego Dziękuję.  

Dyplomy uznania za wzorową pracę otrzymały:
Jarosława Błaszkowska
Grażyna Stark
Mariola Wejer

Dyplomy dla osób wyróżniających się szczególną pasją przy wykonywaniu rzetelnej pracy na rzecz podnoszenia jakości świadczonych usług medycznych, dla osób wyróżniających się zaangażowaniem i profesjonalizmem odebrały:
Iwona Turzyńska
Elżbieta Malik
Magdalena Cybal
Monika Orłowska-Christyniuk

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
 Pismo od Prezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych dr n. med. Elżbiety PuaczDzień Diagnosty Laboratoryjnego 1 11 zmniejszone 
Dzień Diagnosty Laboratoryjnego 2 male