Na zdjęciu: treść podziękowań dla Oddziału Reumatologii.

"Szpital specjalistyczny w Kościerzynie                                                                                           Lubań 14.04.2021

Sp z oo. ul. Alojzego Piechowskiego 36

Podziękowania Dla Oddziału Reumatologii

Chciałbym złożyć na ręce Dyrekcji podziękowania dla całego personelu szpitalnego za leczenie. W szczególności podziękowania należą się całemu zespołowi medycznemu z oddziału reumatologii. Byłem pacjentem w ciężkim stanie  na tym oddziale od  dnia 12.03.2021  do  12.04.2021  w  związku  z zakażeniem COVID-19. Bardzo ale to bardzo dziękuję  lekarzom i lekarkom za pełen profesjonalizm   i fachową opiekę. Spotkałem się z życzliwością oraz taką swoistą serdecznością. Otrzymywałem słowa otuchy oraz informacje dotyczące mojego stanu zdrowia w takim momencie w którym były one najbardziej w tym ciężkim dla mnie okresie potrzebne.

Ogromne podziękowania należą się także dla przemiłych pielęgniarek, pielęgniarzy, fizjoterapeutów, oraz osób wspomagających. Zostałem otoczony troskliwą opieką jakiej nigdy nie doświadczyłem. Miałem poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie osoby związane z tym oddziałem dodawały mi słowa otuchy a także warto wspomnieć cieszyły się moim powrotem do zdrowia. Dbanie o moją osobę, poświęcenie, oddanie a także udzielane porady jak walczyć udowodniły mi że byłem bez wątpienia w naprawdę dobrych ,, anielskich’’ rękach. Choć powyższe słowa nie wyrażą tego co czuję to jeszcze raz Bardzo Dziękuję.

Z poważaniem: Sławomir B."