Serdecznie dziękujemy za miłe słowa, które otrzymaliśmy dziś rano na skrzynkę elektroniczną Sekretariatu Zarządu. Autorowi podziękowań życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów w powrocie do pełni sił.

Dumni z naszych zespołów chcielibyśmy podzielić się z Państwem treścią otrzymanej wiadomości: "Szanowna Pani Prezes, w zeszłym tygodniu przebywałem w zarządzanym Przez Panią Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. Byłem pacjentem na Oddziale Chirurgicznym z Pododdziałem Onkologicznym kierowanym przez dr hab. n. med. Wojciecha Makarewicza.

Nie mając innych możliwości pragnąłbym na ręce Pani złożyć serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy opiekowali się mną w czasie pobytu w Szpitalu. A wszystko działało bez zarzutu - począwszy od przyjęcia w Izbie Przyjęć do przyjęcia i pobytu na Oddziale Chirurgicznym.
Co do pracy osób na Oddziale, to mogę tylko wyrazić słowa podziwu i wdzięczności. Wszystkie pracujące tam osoby - lekarze, personel pielęgniarski oraz Panie salowe byli pełni empatii, poświęcenia , kompetentnie wykonujący swoje zadania. Dla każdego mieli dobre słowo, czas i uśmiech. Niespotykane! Nie wspomnę już nawet o sterylnej czystości na Oddziale i smakowitych posiłkach.
Te wszystkie wymienione przeze mnie elementy były dla mnie bardzo ważne i w sposób znaczący pomogły mi znieść trudy choroby.
Szanowna Pani Prezes, jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję, zaś Pani gratuluję sprawności w zarządzaniu Szpitalem oraz takich wspaniałych pracowników.
Na koniec pragnąłbym jeszcze dodać, że pochodzę z miejscowości, w której również znajduje się szpital, jednak wybrałem ten kościerski ze względu na jego renomę."