Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. otrzymał wsparcie od Fundacji Przyjaźń Bez Granic

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. ponownie został obdarowany hojnym wsparciem ze strony Fundacji Przyjaźń Bez Granic. Tym razem, w ramach ich szlachetnej inicjatywy, placówka w Kościerzynie otrzymała 10 nowoczesnych wózków sanitarnych, które zostały przekazane do dyspozycji 7 oddziałów naszej placówki.

Te nowoczesne wózki są nie tylko nieocenioną pomocą w zapewnianiu komfortu pacjentom, ale także niezbędnym narzędziem umożliwiającym efektywną opiekę medyczną. Dzięki nim, możemy jeszcze skuteczniej sprostać różnorodnym potrzebom pacjentów przebywających m.in. w Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Neurologii, Rehabilitacji Neurologicznej, Rehabilitacji dla Dorosłych, Chirurgii, czy Urologii.

To już kolejny dowód niezwykłej życzliwości oraz zaangażowania Fundacji Przyjaźń Bez Granic w nasze działania. W listopadzie ubiegłego roku, dzięki ich wsparciu, mogliśmy wymienić 30 wózków w Oddziale Rehabilitacji dla Dorosłych i Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych Zamiejscowej Placówki w Dzierżążnie. Czytaj: Fundacja Przyjaźń Bez Granic. Ich nieustająca troska o dobro naszych pacjentów budzi w nas ogromną wdzięczność i szacunek.

W imieniu całej społeczności szpitala, chcielibyśmy serdecznie podziękować Fundacji Przyjaźń Bez Granic, Fundacji Viktoriia oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego gestu. Państwa hojność, zaangażowanie i serdeczność nie tylko ułatwiają nam codzienną pracę, ale również wpływają na podwyższenie standardu świadczonych usług. Dziękujemy, że dzielą się Państwo z nami swoim dobrem i wspierają nas w tworzeniu lepszego jutra dla wszystkich potrzebujących.